Specjalista ds. obsługi klienta

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w dniu: 2017-06-14

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

-bieżąca współpraca z Klientami

-kompletowanie dokumentów, broszur oraz ulotek, a także informowanie o nich Klientów

-kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami

-dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi klienta

-ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta

-dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencja z Klientami)

-umiejętność planowania i organizacji pracy

-chęć do pracy i samorozwoju

-dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

-znajomość języka angielskiego oraz innego języka będzie bardzo dużym, dodatkowym atutem

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania i umiejętności

-możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia i rozwoju

-pracę w miłej atmosferze i młodym zespole

-brak nudy, parzenia kawy – tylko konkretna praca dająca masę satysfakcji

-dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa – ul. Grzegórzecka

Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na [email protected] z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570 077 098

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty