Specjalista ds. Reklamacji

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w kategorii: Obsługa klienta

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w dniu: 2017-06-14

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • -obsługa korespondencji oraz rejestracja reklamacji Klientów
  • -obsługa dokumentów reklamacyjnych oraz odpowiedź na zgłoszenia Klientów
  • -współpraca z działami Spółki w zakresie rozpatrywanych reklamacji
  • -kontakt z klientem w celu omówienia reklamacji
  • -prowadzenie dokumentacji dotyczącej reklamacji

Wymagania:

  • -sumienność
  • -chęci do pracy
  • -znajomość języka angielskiego (praca również z klientem zagranicznym)
  • -zaangażowanie

Oferujemy:

  • -możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • -samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • -możliwości rozwoju
  • -stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na [email protected] z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570 077 098

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty