Business Development Manager

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w kategorii: Marketing

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w dniu: 2017-06-14

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków
- pozyskiwanie klientów korzystających z systemu SALESmanago
- prezentowanie możliwości systemu przy wykorzystaniu platform do prezentacji online
- doradztwo dla klienta w zakresie wykorzystania systemu do automatyzacji marketingu
Wiedza zawodowa
- wymagamy ogólnego ogarnięcia życiowego - reszty uczymy na miejscu
- bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka (znajomość polskiego - sprzedaż na Polskę, angielski - sprzedaż międzynarodowa)
- wykształcenie dowolne (w sprzedaży dzisiaj pracują filolodzy, inżynierowie, ekonomiści) - liczy się tylko silna motywacja
Firma oferuje
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się strukturze i firmie
- szkolenia przygotowujące do porządnego wykonywania pracy
- bardzo atrakcyjne modele prowizyjne (najlepsi zarabiają u nas regularnie kwoty netto między 10-20 tys. zł miesięcznie)
- wyjątkowy pakiet pracowniczy (cotygodniowy piątkowy piwny happy hour w naszej firmowej knajpie na Grzegórzeckiej 21, dofinansowanie parapetówek, dyplomów i badań krwi)
- unikalne doświadczenie i punkt w Twoim CV, który spowoduje, że ilość ofert pracy, którą otrzymujesz zwiększy się o 1000%

Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na [email protected] z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570 077 098

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty