Specjalista ds. Finansów

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w kategorii: Finanse / księgowość

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w dniu: 2017-06-14

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

-Sporządzenie cyklicznych zestawień, raportów i analiz w oparciu o dane finansowo-księgowe;
-Wspomaganie działań Dyrektora Finansowego,
-Kontrola odchyleń od założeń budżetowych oraz analiza przyczyn ich powstawania
-Analiza projektów inwestycyjnych i ich rozliczanie
-Stała współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym
-Aktywny udział we wdrażaniu nowych standardów związanych z procesami planowania finansowego oraz raportowania zarządczego
-Odpowiedzialność za jakość danych i ich terminowe dostarczanie
-Opracowywanie zlecanych analiz finansowych i biznesowych celem wsparcia Pionu Klientów Indywidualnych i Małych Klientów Biznesowych (opracowywanie analiz, KPI)

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Duża samodzielność oraz proaktywność w działaniu
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
- Zaawansowana znajomość programu Excel
- Bardzo dobra znajomość zasad z zakresu rachunkowości finansowej oraz zarządczej

Oferujemy:

- Profesjonalne narzędzia pracy
- Pomoc doświadczonych pracowników
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- Możliwości rozwoju
- Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy
- Wyjątkowy pakiet pracowniczy (cotygodniowy piątkowy piwny happy hour w naszej firmowej knajpie na Grzegórzeckiej 21, dofinansowanie parapetówek, dyplomów i badań krwi)

Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na [email protected] z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570 077 098

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty