Sprzedawca w kawiarni

Oferta pracy dodana przez: A Oleskiewicz Interkadra, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: A Oleskiewicz Interkadra, w dniu: 2019-08-23

Pełna treść ogłoszenia:

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta, krakowskiej kawiarni poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Nr ref: SP/0919/KR

Miejsce pracy: Modlniczka, CH Factory

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę, na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy;
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, dofinansowanie biletów do kina oraz do teatru, dofinansowanie kolonii dla dzieci pracownika, ubezpieczenie na życie, degustacja słodyczy oraz 20 % zniżka na produkty firmowe);
  • pracę w prestiżowym miejscu i w profesjonalnym zespole;
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania.

Zadania

  • profesjonalna obsługa klientów;
  • aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy;
  • przygotowywanie napoi oraz wydawanie ciast;
  • dbanie o czystość lokalu;
  • dbanie o wizerunek firmy zgodnie z przyjętymi standardami.

Oczekujemy

  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • dyspozycyjności (praca w systemie 2- zmianowym w godz. 10:00-18:00 oraz 13:00-21:00) - zamiennie tygodniami;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • otwartości oraz komunikatywności;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000272214.

Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.

Podanie przez Panią/a danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby zaproponować Pani/u współpracę.

Dane osobowe, które nam Pan/i podał/a, przetwarzamy do czasu ew. zgłoszenia przez Pana/ią sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed upływem 12 miesięcy możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia czy chcesz udzielić zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do celów przyszłych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesięcy.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Zachęcamy jednak do uprzedniego skontaktowania się ze Spółką celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, więcej informacji na stronie www.interkadra.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: 3500

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 537790820, E-mail: [email protected]

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty