Księgowa/y z językiem niemieckim

Oferta pracy dodana przez: Ng Recruiters, w kategorii: Finanse / księgowość

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Ng Recruiters, w dniu: 2019-02-08

Pełna treść ogłoszenia:

Aktualnie, dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za realizację zadań w ramach danego obszaru księgowości (księga główna, zobowiązania,
   należności)
• Dbanie o dokładność, skuteczność i terminowość realizacji zadań
• Udział w projektach usprawniania procesów księgowych
• Współpraca i wspieranie członków zespołu w codziennej działalności

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe)
• Doświadczenia w przynajmniej jednym obszarze księgowym (zobowiązania, należności, księga główna)
   lub pełnej księgowości
• Dobrej znajomości języka niemieckiego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości MS Excel
• Mile widziana znajomość SAP
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Samodyscypliny oraz zdolności do pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
• Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych
• Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
• Bogaty pakiet socjalny
• Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, wyślij nam swoje CV na adres: [email protected]

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty