PR&Social Media Specialist

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w kategorii: Marketing

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: AdrianaKuropatwa, w dniu: 2017-06-14

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
-zarządzanie i rozwój profili firmy w social media ( Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram),
-tworzenie interesujących i angażujących treści, rozbudowa fanpage, utrzymanie zaangażowania
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej marek,
-Aktywna komunikacja z użytkownikami mediów społecznościowych
-Współpraca z zewnętrznymi redakcjami i influencerami
-komunikacja marketingowa i Public Relations z otoczeniem firmy (media, partnerzy, klienci),
-copywriting (informacje prasowe, artykuły, wywiady, hasła reklamowe, webwriting itp.),
-inicjowanie i koordynowanie działań z zakresu Employer Branding
Wiedza zawodowa:
-mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu public relations i obszaru social media,
-doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
-doświadczenie w kontakcie z mediami i dziennikarzami
-mile widziana znajomość branży digital marketingowej
-Kreatywność i umiejętność swobodnego pisania oraz redagowania tekstów; -znajomość zasad języka polskiego
-Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie co najmniej C1
-Rozumienia marketingowego potencjału kanałów społecznościowych i -umiejętności jego wykorzystywania
-Samodzielność, proaktywność
-wysoka kultura osobista i ponadprzeciętna komunikatywność.
Firma oferuje:
-Pracę przy ciekawych projektach
-Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych
-Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy, pozwalające wykazać się inicjatywą
-Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
-bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji,
-pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

Zainteresowany? Aplikuj wysyłając maila na [email protected] z nazwą stanowiska w temacie i CV w załączniku. Jeżeli

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570 077 098

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty