Sprzątaczka

Oferta pracy dodana przez: Agesil, w dniu: 2023-09-21

Sprzątaczka

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

W związku z prowadzoną w firmie Agesil Sp. z o. o. „polityką równych szans” poszukujemy osób w charakterze pracownika serwisu sprzątającego

Lokalizacja: Kraków, Tyniecka

Obowiązki:

  • posprzątanie pomieszczeń biurowych
  • posprzątanie korytarzy, toalety
  • umycie szklanych drzwi i elementów
  • wymiana i opróżnianie koszy na śmieci
  • posprzątanie pomieszczenia salonu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pół etatu
  • pracę w godzinach 7:00 do 11:00
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych
  • wynagrodzenie płatne zawsze w terminie
  • odzież roboczą

Firma Agesil powstała w 2009 roku i na przestrzeni lat rozwinęła swoją działalność, zdobyła wszechstronne doświadczenie oraz zyskała opinię solidnego i rzetelnego partnera. Firma prowadzi również politykę równych szans i dlatego zachęca do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość przesłania aplikacji czy kontaktu telefonicznego.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel: 604 201 800 lub przesłanie CV na adres email: [email protected]

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla firmy Agesil Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 3 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agesil Sp. z o.o. ul. Planty 16a, 25-502 Kielce NIP 6572840394, REGON 260344436

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 604201800, E-mail: [email protected]

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKraków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty